Kierownica ThrustMaster T248
Wideo 24Zdjęcia 5 |
ThrustMaster T248 |
|
Wysokiej klasy kierownica wyścigowa firmy ThrustMaster, która jest oficjalnie kompatybilna z konsolami PlayStation 4 i PlayStation 5, a także komputerami PC i laptopami z systemem Windows. Model należy do najwyższej półki cenowej i jest przeznaczony dla doświadczonych fanów wyścigów samochodowych, którzy mają duże doświadczenie w obsłudze takich kontrolerów do gier. Kierownica wykorzystuje 3 rodzaje odwróconego oporu, które radykalnie zmieniają wrażenia z kierowania i są lepiej dostosowane do różnych dyscyplin wyścigowych.
Dzięki przeprojektowanej konstrukcji napędu hybrydowego z napędem pasowym, kierownica zapewnia doskonałe prowadzenie bez ostrych zakrętów i problemów z tarciem. Magnetyczne łopatki zmiany biegów HEART zapewniają ultraszybką zmianę biegów (czas reakcji 30 ms) z wyraźnym kliknięciem, które pomaga uniknąć błędów podczas jazdy. A dołączona jednostka pedału magnetycznego (gaz, sprzęgło, hamulec) obsługuje 4 różne tryby wciskania pedału hamulca.
Atrakcją kierownicy jest umieszczony w samym środku panel informacyjny, na którym użytkownik może wyświetlić do 20 różnych parametrów, takich jak prędkość, kąt skrętu, obroty czy najlepszy czas okrążenia. Aby uzyskać dodatkową kontrolę, dostępny jest 4-kierunkowy D-pad, 4 główne przyciski sterujące w stylu Dual Shock, kilka dodatkowych wyzwalaczy i para dwukierunkowych enkoderów.
W efekcie użytkownik otrzymuje 28 przycisków i przełączników, na których można zawiesić główne i dodatkowe elementy sterujące grą. Dzięki obsłudze Plug and Play nie wymaga dodatkowej konfiguracji i jest od razu gotowy do użycia. Producent obiecuje pełną kompatybilność ze wszystkimi popularnymi symulatorami wyścigów ostatnich lat, a te ustawienia można zmieniać na bieżąco w trakcie rozgrywki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Kup ThrustMaster T248
Wszystkie ceny 19 →Thrustmaster T248 Kierownica Wyścigowa i Pedały Magnetyczne PS5 PS4 PC HYB | 1 249 zł |
Thrustmaster T248 Racing Wheel and Magnetic Pedals - Black - Controller - | 1 394 zł |
Thrustmaster Kierownica T248 PC PS AGTMRUK00001136 | 1 449 zł |
Thrustmaster T248 PS/PC KG-K-THM-103 | 1 488 zł |
Thrustmaster Kierownica T248 PC PS 67072 | 1 581 zł |