Кермо ThrustMaster TMX Force Feedback (4460136)
Відео 21Фото 6 |
ThrustMaster TMX Force Feedback |
|
Якісна рульова система з педальним блоком і силовий зворотним зв'язком для реалістичного геймінга в автомобільних симуляторах. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для звичайних геймерів і кіберспортсменів початківців, які беруть участь у віртуальних змаганнях і мережевих чемпіонатах. Без проблем працює з персональними комп'ютерами, що працюють під управлінням Windows і ігровими консолями Microsoft Xbox One.
Підключається за допомогою USB-кабелю. Кермо діаметром 28 см підходить для всіх типів гоночних ігор (GT, F1, NASCAR, Rally і пр), а обгумовані захоплення забезпечують тактильний комфорт. Завдяки системі настроюється силовий зворотного зв'язку з кутом повороту від 270 до 900°, ігровий маніпулятор ThrustMaster TMX Force Feedback дозволяє відчути всю гаму емоцій реального гонщика.
Завдяки 12-бітному роздільній здатності (4096 значень на вісь керма) і оптичному датчику ця система забезпечує виняткову точність для найкращого результату. Конструкція гарантує легкий доступ до двом великим підрульовим перемикачів передач і 12 функціональних кнопок. Рульовий блок комплектується надійною системою кріплень, яка встановлюється на будь-які столи. Широкий педальний блок забезпечує ефективне прискорення і гальмування. Кут нахилу педалей регулюється, а педаль гальма створює динамічний опір для кращої реалістичності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Купити ThrustMaster TMX Force Feedback
Усі ціни 15 →Thrustmaster Kierownica TMX FFB PC/XONE AGTMRUK00001011 | 936 zł |
Kierownica THRUSTMASTER TMX FFB | 947 zł |
Kierownica THRUSTMASTER TMX FFB Czarny (PC/Xbox One) | 869 zł |
Thrustmaster Kierownica TMX FFB PC/XONE 103682 | 1 021 zł |
KIEROWNICA THRUSTMASTER TMX FFB RACING WHEEL PC/XONE | 1 146 zł |