Joystick ThrustMaster T.16000M FCS
Wideo 16Zdjęcia 7 |
ThrustMaster T.16000M FCS |
|
Pad do wygodnego sterowania latającymi maszynami w grach symulacyjnych. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej, skierowany do miłośników gatunków kosmicznych i lotniczych. Wyposażony w technologię HallEffect AccuRate wykorzystującą czujniki magnetyczne 3D, zapewnia imponującą 16-bitową rozdzielczość dla bezbłędnej precyzji sterowania. Zastosowanie systemu magnetycznego całkowicie eliminuje znaczne tarcie, co gwarantuje zwiększoną niezawodność i stabilność charakterystyk w czasie.
Oprócz czterech niezależnych osi pad Thrustmaster T.16000M FCS jest wyposażony w obrotowy przełącznik steru, 16 dotykowych przycisków funkcyjnych, 8-kierunkowy przełącznik punktu widzenia i spust. Ważną cechą konstrukcyjną jest oburęczna konstrukcja - 3 odłączane części umożliwiają dostosowanie urządzenia do obsługi lewą lub prawą ręką. Wyposażony w szeroką podpórkę, aby zmniejszyć obciążenie ramienia. Obsługiwany przez autorskie oprogramowanie TARGET (Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical Editor), które umożliwia łączenie joysticka z innymi urządzeniami Thrustmaster (na przykład z przepustnicą i pedałami).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Kup ThrustMaster T.16000M FCS
Wszystkie ceny 9 →Thrustmaster T.16000M FCS - Controller - PC | 288 zł |
Thrustmaster T16000M FCS KG-J-THM-020 | 298 zł |
Kontroler THRUSTMASTER T.16000M FCS (PC) | 320 zł |
Kontroler THRUSTMASTER T.16000M FCS (PC) | 320 zł |
- 8-kierunkowy przełącznik punktu widzenia
- ThrustMaster T.16000M FCS — w zestawie tylko pad
- ThrustMaster T.16000M FCS Hotas — w zestawie pad i drążek sterowniczy
- ThrustMaster T.16000M Flight Pack — w zestawie pad, pad i ster