Джойстик ThrustMaster Hotas Warthog (2960720)
Відео 25Фото 3 |
ThrustMaster Hotas Warthog |
|
Чудовий багатофункціональний набір для максимально реалістичного управління в авиасимуляторах. Створений виключно для підключення до персонального комп'ютера і складається з зручного ергономічного джойстика і панелі управління двигуном зі здвоєним важелем регулювання тяги. Насамперед варто звернути увагу, що пристрій повністю металеве і важить близько 6.5 кг, що забезпечує надійну фіксацію навіть під час дуже гарячих віртуальних сутичок. У загальному числі на борту є 19 функціональних кнопок, частина з яких повністю програмовані. Свобода рухів джойстика – 10 осей. В комплектації йде ПЗ спеціальне T. A. R. G. E. T. для зручного налаштування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ThrustMaster Hotas Warthog
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thrustmaster Joystick Hotas Warthog PC AGTMRPC00001010 | 2 132 zł |
Thrustmaster Hotas Warthog PC KG-J-THM-014 | 2 348 zł |
Kontroler THRUSTMASTER Hotas Warthog (PC) | 2 015 zł |
Thrustmaster Joystick Hotas Warthog PC 45603 | 2 326 zł |
Kontroler THRUSTMASTER Hotas Warthog (PC) | 2 015 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
З прес релізу:
Цей маніпулятор є результатом спільної роботи інженерів ThrustMaster і членів співтовариства симмеров. Під час розробки продукту постійно велися консультації і дослідження, для того щоб створити джойстик, що відповідає самим суворим вимогам найвимогливіших користувачів.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →