Joystick Logitech Extreme 3D Pro (942-000031)
Wideo 33Zdjęcia 4 |
Logitech Extreme 3D Pro |
|
Model wyróżnia się zarówno atrakcyjnym wyglądem, jak i dobrym poziomem możliwości. Ergonomiczna konstrukcja wygodnie leży w dłoni, unikając zmęczenia podczas długich gier. Posiada zestaw 12 funkcjonalnych przycisków, a w zestawie znajduje się płyta z wieloma ustawieniami dla najpopularniejszych gier. Między innymi zwracamy uwagę na mały regulator ciągu. Urządzenie przeznaczone jest do użytku z komputerami PC i Mac.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Extreme 3D Pro
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech Extreme 3D Pro - Joystick - PC | 236 zł |
Logitech Extreme 3D Pro KG-J-LOG-011 | 256 zł |
Kontroler LOGITECH Extreme 3D Pro | 256 zł |
LOGITECH JOYSTICK 3D EXTREME PRO | 153 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kontrolera do gier Logitech Extreme 3D Pro:
Zorganizuj przyjęcie z joystickiem, dzięki któremu staniesz się liderem gry. Optymalne sterowanie dostosowane do Twojego unikalnego stylu gry. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w akrobatycznych walkach powietrznych na bliskim dystansie, czy w ostrzale na dalekim dystansie, stabilny, precyzyjny pad Logitech Extreme 3D Pro zapewni Ci przewagę w grach.
- 8-pozycyjny przełącznik
PolecamyPorównaj w tabeli →