Joystick ThrustMaster Hotas Warthog Flight Stick (2960738)
Wideo 9Zdjęcia 4 |
ThrustMaster Hotas Warthog Flight Stick |
|
Joystick do sterowania samolotem bojowym, który jest dokładną repliką dźwigni sterowania amerykańskiego samolotu szturmowego Thunderbolt A-10C. Urządzenie zostało wydane w ramach serii Hotas. Ta linia obejmuje zaawansowane systemy sterowania dla pilotów i entuzjastów, którzy potrzebują pełnego zestawu realistycznych wirtualnych sterowań samolotów. Za pomocą specjalnego oprogramowania TARGET użytkownik może złożyć kilka testowych kombinacji urządzeń HOTAS, przypisać im kontrolki do konkretnej gry, a następnie połączyć je w jedno wirtualne urządzenie USB, które nie musi być za każdym razem podłączane i konfigurowane.
Drążek ThrustMaster Hotas Warthog Flight Stick ma 19 przycisków poleceń i 8-pozycyjny przełącznik punktu widzenia do sterowania dronem. Przyciski i spust wymagają dokładnie takiego samego nacisku, jak w prawdziwym joysticku Thunderbolt, co daje graczowi absolutnie realistyczne odczucie naciskania. Do tej pory żaden joystick nie mógł się tym pochwalić, o czym byli piloci US Air Force nigdy niestrudzenie przypominają w reklamie.
Wyjątkową dokładność działania zapewnia wbudowany system czujników magnetycznych HEART o rozdzielczości 16 bitów. Do wyważenia joysticka służy masywna metalowa płytka u samej podstawy. W razie potrzeby można go usunąć, a joystick można zainstalować na pulpicie lub w kokpicie. Urządzenie obsługuje tylko połączenie z komputerem PC i nie jest przyjazne dla konsol do gier PlayStation i Xbox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Kup ThrustMaster Hotas Warthog Flight Stick
Wszystkie ceny 10 →Thrustmaster HOTAS Warthog Flight Stick - Controller - PC | 1 154 zł |
Thrustmaster Hotas Warthog PC Flight Stick KG-J-THM-029 | 1 159 zł |
THRUSTMASTER Joystick THRUSTMASTER WARTHOG PC 2960738 (PC; kolor czarny) | 1 596 zł |
Joystick Thrustmaster Hotas Warthog Flight Stick (2960738) | 1 159 zł |
Thrustmaster HOTAS Warthog FLight Stick do PC Przewodowy | 1 219 zł |