Kontroler do gier ThrustMaster TCA Yoke Pack Boeing Edition
Wideo 10Zdjęcia 2 |
ThrustMaster TCA Yoke Pack Boeing Edition |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ThrustMaster TCA Yoke Pack Boeing Edition
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thrustmaster Civil Aviation (TCA) Yoke Pack Boeing Edition - Yoke and thro | 2 193 zł |
Joystick Thrustmaster TCA Yoke Pack Boeing Edition (4460210) | 2 336 zł |
Joystick Yoke Pack Boeing Ed Xbox X5/PC | 2 421 zł |
Thrustmaster Tca Yoke Pack Boeing Edition Pc/xbox Aviation System Czarny 4 | 1 952 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →