Pedały ThrustMaster TPR Pendular Rudder (2960809)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
ThrustMaster TPR Pendular Rudder |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ThrustMaster TPR Pendular Rudder
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thrustmaster Pendular Rudder (TPR) AddOn - Pedals - PC | 1 997 zł |
Thrustmaster TPR Pendular Rudder Pedals KG-K-THM-058 | 2 279 zł |
Pedały THRUSTMASTER 2960809 | 2 779 zł |
Joystick Thrustmaster TPR Pendular Rudder (2960809) | 2 044 zł |
Thrustmaster TPR Pendular Rudder | 1 899 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →