Кермо ThrustMaster T-GT (THR75)
Фото 11 |
ThrustMaster T-GT |
|
Металевий кермо з шкіряною обшивкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ThrustMaster T-GT
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baza kierownicy T-GT II Servobase PC/PS (3362934001704) | 2 132 zł |
Thrustmaster T-GT II - Steering wheel attachment base for game controller | 1 971 zł |
Thrustmaster T-GT II Servo Base KG-K-THM-107 | 2 249 zł |
Thrustmaster Baza kierownicy T-GT II (4060099) | 2 290 zł |
Thrustmaster T-GT II Racing Wheel Servo Base | 1 960 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →