Kierownica ThrustMaster T-GT (THR75)
Zdjęcia 11 |
ThrustMaster T-GT |
|
Kierownica ze skórzanym pokrowcem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ThrustMaster T-GT
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baza kierownicy T-GT II Servobase PC/PS (3362934001704) | 2 132 zł |
Thrustmaster T-GT II - Steering wheel attachment base for game controller | 1 971 zł |
Thrustmaster T-GT II Servo Base KG-K-THM-107 | 2 249 zł |
Thrustmaster Baza kierownicy T-GT II (4060099) | 2 290 zł |
Thrustmaster T-GT II Racing Wheel Servo Base | 1 960 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →