Kierownica ThrustMaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition (4160652)
Wideo 6Zdjęcia 8 |
ThrustMaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition |
|
Kierownica obszyta jest tkaniną Alcantara.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ThrustMaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thrustmaster T300 Ferrari Integral RW Alcantara edition KG-K-THM-035 | 2 094 zł |
Kierownica THRUSTMASTER T300 Ferrari Integral RW Alcantara Edition (PC/PS3 | 2 300 zł |
Thrustmaster T300 Alcantara Edition z pedałami do PS5, PS4, PS3, PC Force | 1 829 zł |
Kierownica Ferrari T300 Alcantara PS3 PS4 PC | 2 510 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →