Pad Microsoft Xbox Elite Wireless Controller
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Kup Microsoft Xbox Elite Wireless Controller
Wszystkie ceny 14 →Kontroler bezprzewodowy Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 | 479 zł |
MICROSOFT Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT 4IK-00002 Elite Series 2 Core | 499 zł |
Microsoft Xbox kontroler bezprzewodowy Elite Series 2 Core - biały KN-O-MS | 499 zł |
Kontroler MICROSOFT bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 - Core Biały | 499 zł |
Kontroler MICROSOFT bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 - Core Biały | 499 zł |
Gamepad dla graczy e-sportowych
Kilka lat po tym, jak Xbox One trafił do sprzedaży detalicznej, Microsoft wypuścił nietypową wersję konsoli, która otrzymała w nazwie podtytuł Elite. Nieco później, oprócz konsoli, do sprzedaży trafił także „elitarny” gamepad skierowany do sportowców. Jeśli chodzi o połączenie z komputerem, to wciąż ten sam prosty gamepad. Połącz się, poczekaj, aż system Windows wykryje gamepad i pobierze sterowniki. Gotowe, teraz możesz zabijać potwory, podbijać tory wyścigowe lub pokonać znajomych w Injustice.
Zestaw wymiennych kijów
Zobaczmy teraz, co zmienił Microsoft od czasu oryginalnego kontrolera. Po pierwsze, są patyki. Ze względu na zmieniony sposób przesuwania są teraz płynniejsze i bardziej elastyczne. Wrażenia dotykowe są wielokrotnie przyjemniejsze. Ponadto są teraz wymienne, a w zestawie dostawczym znajdują się trzy pary. A wszystkie kije są różne, jedna para ma standardową wysokość, druga jest nieco wyższa, a trzecia bardziej przypomina kształtem kije DualShock. Aby ich nie zgubić, do gamepada dołączone jest specjalne etui.
Dodatkowe przyciski dźwigni
Po drugie, po wewnętrznej stronie gamepada pojawiły się 4 odłączane płatki, które wystają ponad teksturowaną powierzchnię niczym skrzydła motyla. Być może widziałeś coś podobnego w kontrolerze Steam. Domyślnie te dodatkowe cztery pokrętła powielają funkcje przycisków A / B / X / Y, ale możesz je przekonfigurować zgodnie z własnymi potrzebami.
Działa nad błędami
Po trzecie, D-pad, który w czasach Xbox 360 był nękany tak wieloma przekleństwami, jest bliższy ideałowi wygody. A jako opcja dodatkowa zamiast standardowej poprzeczki można zamontować specjalną zaokrągloną poprzeczkę (przepraszam za oksymoron) z fasetowanymi bokami. Otóż jako miły bonus pojawiła się możliwość regulacji amplitudy ruchu bocznych spustów/przesunięć.
Za cenę samochodu sportowego
Generalnie Microsoft w końcu doczekał się doskonałego kontrolera pod każdym względem, ale za taką przyjemność trzeba będzie zapłacić aż 150 dolarów. To prawie trzy razy więcej niż standardowy gamepad Microsoft lub Sony.