Joystick ThrustMaster T.Flight Hotas 4 (4160656)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
ThrustMaster T.Flight Hotas 4 |
|
Zestaw manipulatorów do sterowania wirtualnymi lotami, w tym wielofunkcyjny pad i dźwignia sterowania silnikiem. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej skierowany do miłośników lotnictwa i kosmicznych stymulantów. Nadaje się dla miłośników bitew powietrznych, podróży kosmicznych i lotów lotnictwa cywilnego. Dzięki najnowocześniejszej technologii i czujnikom magnetycznym 3D zapewnia doskonałą rozdzielczość dla najwyższej dokładności sterowania.
Jednocześnie system magnetyczny eliminuje zauważalne tarcie, co oznacza stabilną pracę w czasie i doskonałą niezawodność. Oprócz czterech niezależnych osi, pad ThrustMaster T.Flight Hotas 4 posiada przełącznik obrotowy steru, różnorodne przyciski funkcyjne, dodatkowe przełączniki i spusty. Sterowanie przepustnicą zapewnia płynny ruch dźwigni. Można używać z pedałami steru kierunku Thrustmaster. Łączy się z komputerem z systemem Windows za pomocą dostarczonego kabla USB. Pomoże ci odnieść spektakularne zwycięstwa powietrzne np. w War Thunder, World of Warplanes itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Kup ThrustMaster T.Flight Hotas 4
Wszystkie ceny 15 →Thrustmaster Joystick T.Flight Hotas 4 PC PS4 AGTMRUC00001110 | 351 zł |
Thrustmaster T-Flight Hotas 4 EMEA PC/PS4 KG-J-THM-021 | 409 zł |
Kontroler THRUSTMASTER T-Flight Hotas 4 (PC/PS4) | 350 zł |
Thrustmaster Joystick T.Flight Hotas 4 PC PS4 46204 | 382 zł |
Kontroler THRUSTMASTER T-Flight Hotas 4 (PC/PS4) | 350 zł |
- Regulowana czułość pokrętła
- Odpinana konstrukcja