Геймпад Sony DualShock 4
Відео 26Фото 20 |
Sony DualShock 4 |
|
Нова версія контролера сімейства DualShock, сумісний з ігровими приставками Playstation 3 і Playstation 4. З основних нововведень варто звернути увагу на компактний тачпад, який зайняв місце класичних кнопки Start і Select. Крім нього, на борту є 11 функціональних кнопок, а також 2 аналогових ричаги і звичний маніпулятор D-pad. Серед іншого, модель має акселерометром, гіроскопом і моно-динаміком. Інтерфейс підключення – bluetooth 2.1.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony DualShock 4
Усі ціни 35 →Sony Interactive Entertainment Dualshock 4 Kontroler Czarny 19 x 135 x 3 c | 239 zł |
Nasadka SONY Back Button Attachment DS4 | 120 zł |
SONY DualShock 4 Green Camouflage V2 | 289 zł |
Kontroler SONY DualShock 4 V2 Biały | 239 zł |
Pad Sony Dualshock 4 Wireless Controller v2 (9874263) | 266 zł |
Для фанатів Sony
Однією з найбільш холіварних тем серед геймерів є, геймпад якої консолі крутіший – Xbox чи PlayStation? Істина, як це завжди буває в холіварах, знаходиться десь посередині. У контролера Sony PlayStation 4 є як сильні сторони, так і явні недоліки, особливо при підключенні до ПК.
Симетрія проти асиметрії
Симетричне розташування стіків DualShock 4 є альтернативою ассиметричному розташуванню у Xbox One S Wireless Controller. Комусь більше подобається перший варіант (зручніше для спортивних симуляторів), комусь другий (зручніше для платформерів і слешерів). Але з особистого досвіду можу сказати, що за тиждень можна без проблем перевчитися туди і назад.
Мудрована справа
Похвалити DualShock 4 можна за м'які і тихі бампери, а пожурити за не саме просте підключення до ПК. Працювати геймпад може як в дротовому режимі по USB, так і в бездротовому по Bluetooth, але для підключення доведеться скористатися неофіційним програмним забезпеченням – InputMapper або DS4Pad, які емулюють роботу геймпада для Xbox. І, як це часто буває з неофіційним ПО, ніхто не гарантує безпомилкової роботи.
- Сенсорний тачпад, замінює кнопки Start і Select, розпізнає не більше 2-х торкань
- Визначення місця розташування гравця
- Чорний
- Червоний
- Синій