Кермо Genesis Seaborg 400
Відео 22Фото 9 |
Genesis Seaborg 400 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis.
Купити Genesis Seaborg 400
Усі ціни 18 →Kierownica Genesis Seaborg 400 (NGK-1567) | 469 zł |
GENESIS Kierownica GENESIS Seaborg 400 Czarno-srebrny | 419 zł |
Genesis Seaborg 400 - wheel and pedals set - wired - Controller - Sony Pla | 459 zł |
Genesis Kierownica Seaborg 400 PC/PS3/PS4/XONE/X360/NSWITCH AGNATUK0000000 | 521 zł |
Genesis Seaborg 400 KG-K-GNS-003 | 559 zł |
Всебічна сумісність
Ігровий комплект Genesis Seaborg 400, що відноситься до бюджетної категорії, включає рульове колесо, базу з мотором і педальну систему, пропонуючи гравцям можливість випробувати відчуття професійного гонщика прямо у себе вдома. Виробник гарантував сумісність із широким спектром ігрових платформ, включаючи Nintendo, Sony, xBox та ПК, забезпечивши універсальність використання. Пристрій може бути закріплений на столі за допомогою присосок або спеціальних кріплень, а довгий кабель надає свободу розташування щодо ігрової системи.
Персоналізація управління
Genesis Seaborg 400 розширює межі можливостей для гравців, дозволяючи налаштувати керування для різних ігрових симуляторів завдяки 15 кнопкам, двом підкермовим пелюсткам та хрестовій D-PAD. Кут повороту керма регулюється в діапазоні від 270 до 900 º, що дозволяє максимально точно відтворити керування різноманітними транспортними засобами. Металеві педалі, що спроєктовані для витримування інтенсивних навантажень, пропонують ідеальний опір для забезпечення комфорту як дорослим, так і дітям при використанні.