Joystick ThrustMaster T.Flight Hotas X
Wideo 14Zdjęcia 5 |
ThrustMaster T.Flight Hotas X |
|
Bardzo zaawansowany model, szczególnie godny uwagi ze względu na obecność oddzielnego kontrolera do kontroli trakcji. Zaprojektowany do użytku z konsolą multimedialną PlayStation 3 lub komputerem osobistym. Posiada 5 osi i 12 programowalnych przycisków, a urządzenie posiada własną pamięć do przechowywania ustawień użytkownika, którą można przełączać w locie. Między innymi zaimplementowano sprzężenie zwrotne wibracji. Cokół obciążony dla łatwiejszej obsługi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ThrustMaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ThrustMaster.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ThrustMaster T.Flight Hotas X
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thrustmaster T-Flight Hotas X - Joystick - PC | 316 zł |
Thrustmaster Joystick T.Flight Hotas X (PC, PS3) AGTMRUC00001100 | 310 zł |
Thrustmaster Joystick T.Flight Hotas X (PC, PS3) 45607 | 338 zł |
Thrustmaster Joystick T.Flight Hotas X (PC, PS3) 45607 | 310 zł |
Thrustmaster T-FLight HOTAS X do PC Przewodowy | 369 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kontrolera do gier ThrustMaster T.Flight Hotas X:
- Szybkie przełączanie między presetami
PolecamyPorównaj w tabeli →