Zestaw naczyń Tefal Ingenio Easy Cook/Clean L1539543
Zdjęcia 6 |
Tefal Ingenio Easy Cook/Clean L1539543 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Ingenio Easy Cook/Clean L1539543
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków i patelni TEFAL INGENIO EASY COOK&CLEAN - 5 elementów | 319 zł |
TEFAL Ingenio Easy Cook & Clean L15395 5-elementowy zestaw | 269 zł |
Zestaw garnków aluminiowych 5 el. Ingenio Easy Cook & Clean Black – Tefal | 449 zł |
TEFAL Ingenio Easy Cook & Clean L15395 5-elementowy zestaw | 269 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →