Patelnia Tefal Easy Chef G2700572 26 cm
Tefal Easy Chef G2700572 |
|
Wskaźnik ogrzewania Thermo-Spot.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Tefal Easy Chef G2700572
Ceny na Tefal Easy Chef G2700572 |
---|---|---|---|---|
Tefal Easy Chef G2700472 24 cm | od 141 zł | 9 oferty | ||
Tefal Easy Chef G2700572 26 cm | od 130 zł | 2 oferty | ||
Tefal Easy Chef G2700672 28 cm | od 160 zł | 4 oferty | ||
Tefal Easy Chef G2700772 30 cm | od 190 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →