Garnek Staub 40509-310
Zdjęcia 29 |
Staub 40509-310 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40509-310
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek Żeliwny Okrągły 5.2 Ltr, Czarny - Staub | 1 359 zł |
Staub Garnek żeliwny okrągły 5,2l czarny | 1 455 zł |
Staub Round Cocotte Cooking Pot 26 Cm Czarny 40509-310-0 | 1 151 zł |
Staub 40509-310-0 Indukcja Żeliwo 5,2l | 839 zł |
STAUB Staub okrągły garnek z żeliwa 5,2 l czarny | 1 629 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje kolorystyczne:
- 40501-177 miętowa zieleń
- 40501-400 lodowy błękit
- 40501-413 biała trufla
- 40509-310 czarny
- 40509-312 grafitowoszary
- 40509-358 bazyliowy zielony
- 40509-359 czerwień grenadyny
- 40509-839 czysta biel
- 40509-840 wiśnia
- 40510-284 ciemnoniebieski
- 40511-297 cynamon
Modyfikacje Staub 40509-310
Ceny na Staub 40509-310 |
---|---|---|---|---|
Staub 40509-471 | od 356 zł | 3 oferty | ||
Staub 40509-485 | od 429 zł | 7 oferty | ||
Staub 40509-305 | od 1 049 zł | 4 oferty | ||
Staub 40500-241 | od 1 006 zł | 6 oferty | ||
Staub 40509-310 | od 839 zł | 9 oferty | ||
Staub 40500-281 | od 1 249 zł | 7 oferty | ||
Staub 40509-863 | od 1 159 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →