Garnek do gotowania na parze Staub 40508-822
Zdjęcia 3 |
Staub 40508-822 |
|
Specjalna pokrywa z systemem cyrkulacji wilgoci wewnątrz.
Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40508-822
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Staub Garnek żeliwny okrągły z wkładem staub - 3.8 ltr, biała trufla | 818 zł |
Staub La Cocotte 40508-822-0 Indukcja Żeliwo 3,8l | 1 599 zł |
ZWILLING Garnek żeliwny okrągły z wkładem STAUB La Cocotte 40508-822-0 - 3 | 772 zł |
Garnek Żeliwny Okrągły Z Wkładem 3.8 Ltr Truflowy - Staub | 1 359 zł |
Staub, Garnek żeliwny okrągły z wkładem 3.8 l, Truflowy | 658 zł |
Staub La Cocotte 40508-822-0 Indukcja Żeliwo 3,8l | 1 599 zł |
Garnek żeliwny Okrągły Z Wkładem 3.8l Truflowy La Cocotte Staub | 1 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →