Garnek Staub 40509-312
Zdjęcia 7 |
Staub 40509-312 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40509-312
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Staub Cocotte - 26 cm - 5.25 L Graphite Grey | 1 316 zł |
Garnek STAUB La Cocotte 40509-312-0 Grafitowy 26 cm | 1 320 zł |
Zwilling Garnek żeliwny Staub (40509-312-0) | 1 320 zł |
STAUB Staub okrągły garnek z żeliwa 5,2 l szary | 1 629 zł |
Modyfikacje Staub 40509-312
Ceny na Staub 40509-312 |
---|---|---|---|---|
Staub 40511-998 | od 101 zł | 8 oferty | ||
Staub 40509-484 | od 545 zł | 4 oferty | ||
Staub 40500-246 | od 880 zł | 8 oferty | ||
Staub 40509-312 | od 1 316 zł | 6 oferty | ||
Staub 40509-314 | od 1 249 zł | 3 oferty | ||
Staub 40509-862 | od 1 129 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →