Garnek Staub 40500-246
Zdjęcia 5 |
Staub 40500-246 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40500-246
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STAUB Staub okrągły garnek z żeliwa 3,8 l szary | 1 389 zł |
Garnek Żeliwny Okrągły 3.8 Ltr, Grafitowy - Staub | 1 189 zł |
Staub Garnek żeliwny okrągły Staub - 3.8 ltr, Grafitowy | 1 273 zł |
STAUB Garnek żeliwny okrągły 40500-246-0 3 8 l grafitowy | 880 zł |
Zwilling, Garnek żeliwny Staub okrągły 40500-246-0 3,8l, Grafitowy | 1 348 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Staub 40500-246
Ceny na Staub 40500-246 |
---|---|---|---|---|
Staub 40511-998 | od 101 zł | 8 oferty | ||
Staub 40509-484 | od 545 zł | 4 oferty | ||
Staub 40500-246 | od 880 zł | 8 oferty | ||
Staub 40509-312 | od 1 316 zł | 3 oferty | ||
Staub 40509-314 | od 1 249 zł | 3 oferty | ||
Staub 40509-862 | od 1 129 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →