Garnek Staub 40500-324
Zdjęcia 6 |
Staub 40500-324 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40500-324
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STAUB Zwilling Ceramic by Paprika Cocotte żółty ceramika wys 107 cm x szer | 140 zł |
Mini Cocotte Papryka 450 Ml Żółty - Staub | 127 zł |
STAUB Garnek Staub Mini Cocotte papryka 450 ml | 149 zł |
Staub mini cocotte papryka 450 ml żółty | 136 zł |
Staub Mini Cocotte okrągły papryka Staub - 470 ml, Żółty | 149 zł |
Mini Cocotte papryka STAUB 40500-324-0 - żółty | 132 zł |
Mini Cocotte Papryka 450 Ml żółty Special Cocotte Staub | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →