Garnek Staub 40500-241
Zdjęcia 11 |
Staub 40500-241 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40500-241
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek Żeliwny Okrągły 3.8 Ltr, Czarny - Staub | 1 189 zł |
Staub garnek żeliwny okrągły 3.8 ltr, czarny | 1 273 zł |
STAUB Staub okrągły garnek z żeliwa 3,8 l czarny | 1 389 zł |
Staub Round Cocotte 24 Cm Czarny 405002410 | 1 006 zł |
Staub, Garnek żeliwny okrągły 3.8 l, Czarny | 1 348 zł |
Garnek żeliwny Okrągły 3.8l Czarny La Cocotte Staub | 1 399 zł |
Modyfikacje Staub 40500-241
Ceny na Staub 40500-241 |
---|---|---|---|---|
Staub 40509-471 | od 429 zł | 2 oferty | ||
Staub 40509-485 | od 545 zł | 6 oferty | ||
Staub 40509-305 | od 1 049 zł | 5 oferty | ||
Staub 40500-241 | od 1 006 zł | 6 oferty | ||
Staub 40509-310 | od 839 zł | 9 oferty | ||
Staub 40500-281 | od 1 249 zł | 9 oferty | ||
Staub 40509-863 | od 1 159 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →