Garnek Staub 40509-862
Zdjęcia 7 |
Staub 40509-862 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40509-862
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek Żeliwny Okrągły 8.35 Ltr, Grafitowy - Staub | 1 614 zł |
Staub garnek żeliwny okrągły 8.35 ltr, grafitowy | 1 728 zł |
STAUB Garnek STAUB żeliwny okrągły 8.35 ltr grafitowy uniwersalny | 1 899 zł |
Staub 40509-862-0 Indukcja Żeliwo 8,35l | 1 129 zł |
Garnek Żeliwny Okrągły Staub 4 | 1 773 zł |
Staub 40509-862-0 Indukcja Żeliwo 8,35l | 1 129 zł |
Modyfikacje Staub 40509-862
Ceny na Staub 40509-862 |
---|---|---|---|---|
Staub 40511-998 | od 101 zł | 10 oferty | ||
Staub 40509-484 | od 545 zł | 6 oferty | ||
Staub 40500-246 | od 880 zł | 5 oferty | ||
Staub 40509-312 | od 1 316 zł | 6 oferty | ||
Staub 40509-314 | od 1 249 zł | 3 oferty | ||
Staub 40509-862 | od 1 129 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →