Garnek Staub 40509-305
Zdjęcia 29 |
Staub 40509-305 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40509-305
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek Żeliwny Okrągły 2.6 Ltr, Czarny - Staub | 1 062 zł |
Staub Garnek żeliwny okrągły Staub - Czarny, 2.6 ltr | 1 137 zł |
Staub 40509-305-0 Indukcja Żeliwo 2,6l | 1 049 zł |
Garnek Żeliwny Okrągły Staub 4 | 1 204 zł |
Staub 40509-305-0 Indukcja Żeliwo 2,6l | 1 049 zł |
Modyfikacje Staub 40509-305
Ceny na Staub 40509-305 |
---|---|---|---|---|
Staub 40509-471 | od 429 zł | 2 oferty | ||
Staub 40509-485 | od 545 zł | 6 oferty | ||
Staub 40509-305 | od 1 049 zł | 5 oferty | ||
Staub 40500-241 | od 1 006 zł | 6 oferty | ||
Staub 40509-310 | od 839 zł | 9 oferty | ||
Staub 40500-281 | od 1 249 zł | 9 oferty | ||
Staub 40509-863 | od 1 159 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →