Garnek Staub 40509-485
Zdjęcia 29 |
Staub 40509-485 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40509-485
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STAUB Garnek STAUB żeliwny okrągły 1.7 ltr czarny | 599 zł |
Staub garnek żeliwny okrągły 1.7 ltr, czarny | 545 zł |
Staub 40509-485-0 Indukcja Żeliwo 1,7l | 799 zł |
Staub, Garnek żeliwny okrągły 1.7 l, Czarny | 429 zł |
Staub 40509-485-0 Indukcja Żeliwo 1,7l | 799 zł |
Staub La Cocotte - garnek żeliwny okrągły 1.7 l, czarny | 949 zł |
Modyfikacje Staub 40509-485
Ceny na Staub 40509-485 |
---|---|---|---|---|
Staub 40509-471 | od 356 zł | 3 oferty | ||
Staub 40509-485 | od 429 zł | 7 oferty | ||
Staub 40509-305 | od 1 049 zł | 4 oferty | ||
Staub 40500-241 | od 1 006 zł | 6 oferty | ||
Staub 40509-310 | od 839 zł | 9 oferty | ||
Staub 40500-281 | od 1 249 zł | 7 oferty | ||
Staub 40509-863 | od 1 159 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →