Wiertarko-wkrętarka Stanley FatMax SFMCD720D2K
Zdjęcia 8 |
Stanley FatMax SFMCD720D2K akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model SFMCD720B jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, natomiast model SFMCD720D2K jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax SFMCD720D2K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley FatMax Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka 18V V20 z dwoma akumulato | 779 zł |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa STANLEY SFMCD720D2K-QW Zestaw | 900 zł |
Wiertarko-wkrętarka Stanley SFMCD720D2K 18 V 2 x akumulator 2 Ah | 669 zł |
Modyfikacje Stanley FatMax SFMCD720D2K
Ceny na Stanley FatMax SFMCD720D2K |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax SFMCD720D2K | od 669 zł | 6 oferty | ||
Stanley FatMax SFMCD720B | od 454 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →