Wiertarko-wkrętarka Makita DDF484Z (185151)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Makita DDF484Z |
|
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka ręczna z wysokim momentem obrotowym, wytrzymałym bezszczotkowym silnikiem i podświetleniem LED. Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej półki cenowej, nastawiony na wykonywanie seryjnych prac montażowych, montażowo-demontażowych, wykończeniowych i budowlanych o znacznej intensywności. Nadaje się do aktywnego użytku profesjonalnego. Dzięki zasilaniu bateryjnemu będzie szczególnie przydatny w obiektach, które nie mają podłączenia do domowej sieci elektrycznej.
Ochrona przed kurzem i wodą rozpryskową dzięki opatentowanej technologii eXtreme Protection. Wyposażony w progresywny silnik bezszczotkowy, który oferuje zwiększoną wydajność, najwyższą niezawodność i wyjątkowo wysoką zdolność przeciążeniową. Dzięki wytrzymałej dwubiegowej przekładni planetarnej imponujący moment obrotowy silnika jest zamieniany na obroty bezkluczowego uchwytu wiertarskiego.
Ten ostatni przeznaczony jest do obsługi jedną ręką i szybkiej zmiany wyposażenia. Podczas pracy z miękkimi materiałami maksymalny moment dokręcenia (54 Nm) można ograniczyć niezawodnym 21-pozycyjnym sprzęgłem. Bezpośrednia kontrola prędkości obrotowej wiertarko-wkrętarki Makita DDF482Z odbywa się za pomocą elektroniki, która reaguje na głębokość naciśnięcia spustu. Jasne podświetlenie LED ułatwia pracę w słabo oświetlonych miejscach. Aby zasilić narzędzie, należy dodatkowo zakupić akumulator Li-Ion Makita LXT o pojemności od 1,5 do 4 Ah o napięciu 18V.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Kup Makita DDF484Z
Wszystkie ceny 7 →Makita 18v cordless driver drill li-ion - ddf484z brushless | 610 zł |
Wiertarko-wkrętarka Makita DDF484Z 18 V | 626 zł |
DDF484Z Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18 V MAKITA DDF 484 Z | 697 zł |
Makita Ddf484z Drill Niebieski | 704 zł |
Makita Makita Wiertarko-wkrętarka 18v li-ion 54/30nm bezszczotkowa bez aku | 793 zł |
Wiertarko-wkrętarka MAKITA MDDF484Z | 619 zł |
Wiertarko-wkrętarka Makita DDF484Z 18 V | 605 zł |
Modyfikacje Makita DDF484Z
Ceny na Makita DDF484Z |
---|---|---|---|---|
Makita DDF484RFJ | od 1 355 zł | 4 oferty | ||
Makita DDF484RTJ | od 1 973 zł | 2 oferty | ||
Makita DDF484Z | od 605 zł | 7 oferty |