Nożyce do metalu Stanley FatMax 2-14-566 300 mm
Zdjęcia 13 |
Stanley FatMax 2-14-566 250 mm300 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax 2-14-566 300 mm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do blachy STANLEY Fatmax 2-14-566 | 60 zł |
Stanley Nożyce FatMax proste wydłużone 300mm (14-566) | 54 zł |
Stanley Sheet Metal Scissors Posrebrzany 14566 | 82 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Stanley FatMax 2-14-566
Ceny na Stanley FatMax 2-14-566 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-563 250 mm | od 38 zł | 13 oferty | ||
Stanley FatMax 2-14-566 300 mm | od 54 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →