Konsola do gier Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad + Game
Wideo 25Zdjęcia 7 |
Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad + Game |
|
Mniejsza wersja konsoli PlayStation 5 z możliwością wyjęcia napędu dyskowego i nieco zwiększoną pamięcią (1 TB zamiast 825 GB).
Zestaw nie zawiera stojaka do pionowego montażu konsoli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad + Game
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony PlayStation 5 D Chassis (PS5) 1TB z napędem + dodatkowy pad (czerwony | 3 111 zł |
Sony PlayStation 5 D Chassis (PS5) 1TB z napędem + dodatkowy pad (biały) | 2 948 zł |
Sony PlayStation 5 D Chassis (PS5) 1TB z napędem + dodatkowy pad (biały) + | 3 048 zł |
Sony PlayStation 5 D Chassis (PS5) 1TB z napędem + dodatkowy pad (biały) + | 3 198 zł |
Sony PlayStation 5 D Chassis (PS5) 1TB z napędem + dodatkowy pad (biały) + | 3 088 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad + Game
Ceny na Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Slim | od 1 960 zł | 21 oferta | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad | od 2 798 zł | 17 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad + Game | od 2 948 zł | 20 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Game | od 2 724 zł | 21 oferta | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Headset | od 3 049 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →