Ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game
Відео 32Фото 12 |
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game |
|
Зменшені розміри і перероблений дизайн в порівнянні з оригінальною Playstation 4. Жорсткий диск на 1 ТБ. Wi-Fi ac. Bluetooth 4.0. Підтримка звуку 7.1. 2 порти USB 3.0.
Оптичний вихід відсутній.
Оновлена версія популярної ігрової приставки Sony PlayStation 4 зразка 2016 року. Якщо порівняти з оригінальною моделлю, пристрій зазнав швидше косметичних змін. Так, у Sony PlayStation 4 Slim оновлений дизайн — вона стала компактнішою і тоншою. Виробник забезпечив пристрій сучасними бездротовими модулями Wi-Fi ac і Bluetooth 4.0, а ось апаратна начинка залишилася практично без змін. Варто звернути увагу на те, що конкретно ця комплектація відрізняється наявністю диска з грою, завдяки чому користувач зможе приступити до гри відразу після покупки пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony PlayStation 4 1TB Call of Duty Modern Warfare II Console Bundle - Bla | 1 600 zł |
Sony PlayStation 4 Slim 1TB Call of Duty Modern Warfare II PS4 Bundle | 1 280 zł |
Sony PlayStation 4 1TB Call of Duty Modern Warfare II Console Bundle - Bla | 1 280 zł |
Sony PlayStation 4 1TB Call of Duty Modern Warfare II Console Bundle - Bla | 1 400 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ігрової приставки Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game:
- Комплектується ігровою гарнітурою
Модификації Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game
Ціни на Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb | від 880 zł | 17 пропозицій | ||
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Game | від 987 zł | 20 пропозицій | ||
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game | від 1 280 zł | 4 пропозиції | ||
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb | від 1 400 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →