Ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition (1000040660)
Відео 12Фото 3 |
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition |
|
Зменшена версія PlayStation 5 Digital Edition з можливістю встановлення дисковода (придбається окремо) та трохи збільшеною пам'яттю (1 ТБ замість 825 ГБ).
У комплекті немає підставки для вертикальної установки консолі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Konsola do gier Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition (0711719577478\071 | 2 099 zł |
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Konsola SONY PlayStation 5 Slim Digital Edi | 2 099 zł |
SONY PlayStation 5 Slim Digital 1000040668 | 2 019 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital Slim | 2 199 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital Slim | 2 199 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition
Ціни на Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition | від 1 800 zł | 19 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad | від 2 398 zł | 11 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Headset | від 2 498 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →