Ігрова приставка Sony PlayStation 5 + Game
Відео 31Фото 4 |
Sony PlayStation 5 + Game |
|
PlayStation 5 ― це найновіша ігрова консоль від компанії Sony, яка пропонує унікальний ігровий досвід завдяки передовим технологіям візуальної та аудіообробки. Вона оснащена передовим процесором AMD Zen 2, що має 8 ядр, і графічним прискорювачем RDNA 2, які дозволяють консолі видавати 10.3 терафлопс загальної продуктивності. PS5 може виявити зображення в роздільній здатності 4K з частотою до 120 кадрів в секунду, створюючи чітке, насичене і плавне зображення з мінімум гліткою та артефактів.
Реалістичності картинці додає підтримка технології трасування променів, яка відповідає за реалізацію світла та тіней у ігровому світі. Для зберігання колекції ігор передбачено реактивний NVMe SSD ємністю 825 ГБ. Він уміє оперувати даними на гіперзвуковій швидкості 5.5 ГБ/c, забезпечуючи швидке завантаження ігор із відкритим світом. На відміну від старих версій консолі в п'ятірці реалізовано нову систему віртуального багатоканального звуку, яка помітно посилює ефект занурення в те, що відбувається на екрані.
Система зворотної сумісності дозволяє власнику консолі поряд із запуском нових некстген проєктів грати у старі улюблені ігри з PS3 та PS4. У комплекті з пристроєм іде цифрова версія одного з головних ігрових ексклюзивів Sony останніх років (Last Of Us, God Of War, Uncharted і т.д.), а також фірмовий білий геймпад DualSense. Він підтримує технологію тактильного зворотного зв'язку, що дозволяє гравцям відчувати на собі все, що відбувається у грі, а також має вбудований мікрофон та динамік для спілкування з іншими гравцями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony PlayStation 5 + Game
Усі ціни 39 →Sony Playstation 5 Gra PS5 Marvels Spider Man Miles Morales Ultimate Editi | 3 494 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 z napędem Blu-ray 4K UHD + Gra Marvel’s Spider- | 3 000 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 z napędem Blu-ray 4K UHD + Dziedzictwo Hogwartu | 3 049 zł |
Sony PlayStation 5 825GB (CFI-1216A) | 3 053 zł |
Модификації Sony PlayStation 5 + Game
Ціни на Sony PlayStation 5 + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 | від 2 200 zł | 67 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 + Gamepad | від 3 000 zł | 3 пропозиції | ||
Sony PlayStation 5 + Game | від 2 400 zł | 40 пропозицій |