Ігрова приставка Nintendo Switch (OLED model) + Game
Відео 38Фото 13 |
Nintendo Switch (OLED model) + Game 64 ГБ64 ГБ гра |
|
Nintendo Switch OLED – це нова модель популярної портативної ігрової консолі Nintendo Switch, яка була анонсована у липні 2021 року. Вона є вдосконаленою версією портативної консолі Nintendo Switch, що має покращений дисплей і звук, а також великий об'єм вбудованої пам'яті. Основною відмінністю цієї моделі від оригіналу є покращений 7-дюймовий OLED-дисплей, який забезпечує більш яскраві та насичені кольори, а також глибший чорний колір.
Крім того, Nintendo Switch OLED має покращені вбудовані динаміки, які забезпечують більш якісне звучання, а також має вбудовану пам'ять на 64 ГБ, що вдвічі більше, ніж у початкової версії Switch. Об'єм сховища можна розширити за допомогою картки пам'яті формату microSD. На відміну від Nintendo Switch Lite, ця модель не є виключно портативною, оскільки вона має знімні джойстики Joy-Con, які дозволяють використовувати консоль у різних режимах: портативному, настільному та парі з телевізором. Пристрій працює на базі тієї ж апаратної платформи, що і оригінальна Nintendo Switch і може запускати всі ігри, доступні для старої моделі. Крім того, вона підтримує онлайн-ігри та з'єднання з іншими консолями по Wi-Fi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nintendo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nintendo.
Купити Nintendo Switch (OLED model) + Game
Усі ціни 49 →Nintendo Switch OLED TLOZ: Tears of the Kingdom (Limited Edition) | 2 122 zł |
Konsola NINTENDO Switch OLED + Gra Mario Kart 8 Deluxe (kod do pobrania) + | 1 499 zł |
Konsola NINTENDO Switch Oled Pokemon Scarlet & Violet Edition | 1 900 zł |
Konsola NINTENDO Switch Oled Pokemon Scarlet & Violet Edition NSH079 | 1 900 zł |
NINTENDO SWITCH OLED CONSOLE - THE LEGEND OF ZELDA TEARS OF THE KINGDOM ED | 2 100 zł |
Модификації Nintendo Switch (OLED model) + Game
Ціни на Nintendo Switch (OLED model) + Game |
---|---|---|---|---|
Nintendo Switch (OLED model) | від 1 120 zł | 130 пропозицій | ||
Nintendo Switch (OLED model) + Game | від 752 zł | 50 пропозицій |