Konsola do gier Nintendo Switch (OLED model) + Game
Wideo 38Zdjęcia 13 |
Nintendo Switch (OLED model) + Game 64 GB64 GB gra |
|
Nintendo Switch OLED to nowa wersja popularnej przenośnej konsoli do gier Nintendo Switch, która została ogłoszona w lipcu 2021 roku. Jest to ulepszona wersja konsoli przenośnej Nintendo Switch z ulepszonym wyświetlaczem i dźwiękiem, a także większą pamięcią wewnętrzną. Główną różnicą między tym modelem a pierwowzorem jest ulepszony 7-calowy wyświetlacz OLED, który zapewnia jaśniejsze, bogatsze kolory i głębszą czerń.
Ponadto Nintendo Switch OLED ma ulepszone wbudowane głośniki zapewniające lepszą jakość dźwięku i 64 GB pamięci wewnętrznej, czyli dwa razy więcej niż oryginalny Switch. Pojemność pamięci można rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSD. W przeciwieństwie do Nintendo Switch Lite, ten model nie jest wyłącznie przenośny, ponieważ ma odłączane joysticki Joy-Con, które umożliwiają korzystanie z konsoli w różnych trybach: przenośnym, stacjonarnym i sparowanym z telewizorem. Urządzenie bazuje na tej samej platformie sprzętowej, co oryginalny Nintendo Switch i może obsługiwać wszystkie gry dostępne na stary model. Ponadto obsługuje gry online i połączenie Wi-Fi z innymi konsolami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nintendo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nintendo.
Kup Nintendo Switch (OLED model) + Game
Wszystkie ceny 47 →Konsola Nintendo Switch Oled Pokemon Szkarłatny i Fioletowy 1207765 | 1 987 zł |
Nintendo Switch OLED TLOZ: Tears of the Kingdom (Limited Edition) | 2 124 zł |
Konsola Nintendo Switch Oled Edycja Splatoon 3 | 2 200 zł |
Konsola NINTENDO Switch Oled Pokemon Scarlet & Violet Edition | 1 900 zł |
Konsola NINTENDO Switch Oled Pokemon Scarlet & Violet Edition | 1 900 zł |
Modyfikacje Nintendo Switch (OLED model) + Game
Ceny na Nintendo Switch (OLED model) + Game |
---|---|---|---|---|
Nintendo Switch (OLED model) | od 1 120 zł | 135 oferty | ||
Nintendo Switch (OLED model) + Game | od 752 zł | 48 oferty |