Портативна приставка Nintendo Switch Lite + Game
Відео 36Фото 12 |
Nintendo Switch Lite + Game 32 ГБ32 ГБ гра |
|
Полегшена версія консолі Switch. На відміну від старшої моделі, може використовуватися тільки в портативному режимі (немає можливості підключення до телевізора, а також планшетного режиму). Консоль стала більш автономною, зберігши колишню продуктивність.
Контролери тепер не знімні і додаткових в комплекті немає (ігри на двох зіграти буде проблематично). Немає системи відгуку HD Rumble і інфрачервоної камери, що також вплине на іграбельність деяких тайтлів. Трохи зменшився дисплей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nintendo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nintendo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nintendo Switch Lite + Game
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nintendo Switch Lite Turkusowy & Animal Crossing New Horizons & NSO 3 mies | 1 477 zł |
Konsola do gier Nintendo Switch Lite Turquoise + Gra Animal Crossing: New | 1 029 zł |
NINTENDO Konsola NINTENDO Switch Lite Koralowa + Animal Crossing: New Hori | 1 029 zł |
Nintendo Switch Lite - Turqoiuse incl. Animal Crossing | 1 083 zł |
Nintendo Switch Lite - Coral + Animal Crossing- New Horizons KN-NIN-178 | 999 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nintendo Switch Lite + Game
Ціни на Nintendo Switch Lite + Game |
---|---|---|---|---|
Nintendo Switch Lite | від 660 zł | 91 пропозиція | ||
Nintendo Switch Lite + Game | від 796 zł | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →