Ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim (1000040591)
Відео 25Фото 7 |
Sony PlayStation 5 Slim |
|
Зменшена версія PlayStation 5 з можливістю зняття дисководу та трохи збільшеною пам'яттю (1 ТБ замість 825 ГБ).
У комплекті немає підставки для вертикальної установки консолі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony PlayStation 5 Slim
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Konsola SONY PlayStation 5 Slim 1TB D Chass | 2 689 zł |
Sony PlayStation 5 Standard (Slim) | 2 999 zł |
SONY PlayStation 5 Slim Standard 1000040587 | 2 689 zł |
SONY PlayStation 5 Slim KN-SON-495 | 2 349 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Slim | 2 699 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony PlayStation 5 Slim
Ціни на Sony PlayStation 5 Slim |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Slim | від 1 620 zł | 30 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad | від 2 798 zł | 21 пропозиція | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad + Game | від 2 948 zł | 22 пропозиції | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Game | від 2 724 zł | 24 пропозиції | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Headset | від 3 049 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →