Konsola do gier Sony PlayStation 5 Slim (1000040591)
Wideo 25Zdjęcia 7 |
Sony PlayStation 5 Slim |
|
Mniejsza wersja konsoli PlayStation 5 z możliwością wyjęcia napędu dyskowego i nieco zwiększoną pamięcią (1 TB zamiast 825 GB).
Zestaw nie zawiera stojaka do pionowego montażu konsoli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony PlayStation 5 Slim
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Konsola SONY PlayStation 5 Slim 1TB D Chass | 2 689 zł |
Sony PlayStation 5 Standard (Slim) | 2 999 zł |
SONY PlayStation 5 Slim Standard 1000040587 | 2 689 zł |
SONY PlayStation 5 Slim KN-SON-495 | 2 349 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Slim | 2 699 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony PlayStation 5 Slim
Ceny na Sony PlayStation 5 Slim |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Slim | od 1 620 zł | 30 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad | od 2 798 zł | 21 oferta | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Gamepad + Game | od 2 948 zł | 22 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Game | od 2 724 zł | 24 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Slim + Headset | od 3 049 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →