Ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad
Відео 12Фото 3 |
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad |
|
Зменшена версія PlayStation 5 Digital Edition з можливістю встановлення дисковода (придбається окремо) та трохи збільшеною пам'яттю (1 ТБ замість 825 ГБ).
У комплекті немає підставки для вертикальної установки консолі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (czerwony) | 2 428 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (sterling s | 2 448 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (kobaltowy | 2 428 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (szary kamu | 2 428 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (biały) | 2 398 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad
Ціни на Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition | від 1 800 zł | 19 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad | від 2 398 zł | 10 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Headset | від 2 498 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →