Ігрова приставка Sony PlayStation 4
Відео 28Фото 13 |
Sony PlayStation 4 500 ГБ500 ГБ гра |
|
Ігрова консоль, випущена в 2013 році і продовжує лінійку настільних приставок PlayStation. Як і третя версія, оснащена 8-ядерним процесором, проте в даному випадку це AMD Jaguar, а об'єм оперативної пам'яті збільшений до 8 ГБ. В конструкції передбачений накопичувач на 500 ГБ, 2 порти USB 3.0. Sony PlayStation 4 підтримує всі основні формати оптичних дисків аж до Blu-ray. Також варто відзначити інтеграцію з портативної консолі Vita, в т. ч. можливість використання в якості контролера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony PlayStation 4
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony PlayStation 4 FINAL FANTASY VII REMAKE Pack 500GB Console Region Free | 2 252 zł |
Sony PlayStation 4 FINAL FANTASY VII REMAKE Pack 500GB Console & software | 2 800 zł |
LIMITED EDITION DAYS OF PLAY SONY PLAYSTATION 4 PS4 CONSOLE- BRAND NEW SEA | 2 172 zł |
PS4 Sony PlayStation 4 CUH-2200AB01 Jet Black 500GB Game Console NEW JAPAN | 1 421 zł |
Sony PlayStation 4 [PS4] Game Console 500GB White CUH-2100AB02 Japan versi | 1 336 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony PlayStation 4
Ціни на Sony PlayStation 4 |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 4 | від 1 297 zł | 11 пропозицій | ||
Sony PlayStation 4 + Game | від 1 969 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →