Ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game
Відео 38 |
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game |
|
Потужна та інноваційна ігрова консоль від компанії Sony, яка забезпечує неймовірно реалістичні ігрові відчуття завдяки передовим технологіям у галузі тривимірної графіки та об'ємного звуку. Вона оснащена 8-ядерним процесором AMD Zen 2 та графічним прискорювачем RDNA 2, які забезпечують високу продуктивність та якісну некстгенну графіку. Залізо підтримує технологію трасування променів, яка створює неймовірно реалістичні зображення та ефекти, що робить ігровий процес більш захоплюючим та незабутнім.
Завдяки цьому консоль може виводити зображення з роздільною здатністю 4K, підтримує підвищену частоту оновлення 120 Гц і вміє працювати з динамічним HDR-контентом. У цій версії немає дисковода, тому всі ігри завантажуються з хмари. Для зберігання колекції передбачений реактивний NVMe SSD ємністю 825 ГБ, який забезпечує обмін даними на гіперзвуковій швидкості аж до 5.5 ГБ/c, гарантуючи моментальний момент завантаження ігор і підвищуючи чуйність консолі.
Плюс до всього, Sony PlayStation 5 оснащена фірмовою системою віртуалізації багатоканального звуку, яка посилює ефект присутності в ігровому світі, дозволяючи гравцям насолодитися реалістичним звучанням ігрових сцен. У комплекті з приставкою йде ключ на один з ексклюзивних проєктів від внутрішніх студій Sony та фірмовий геймпад DualSense з масивною тач-панеллю, оновленою системою тактильної віддачі та адаптивними тригерами, які змінюють рівень опору залежно від внутрішньоігрової механіки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game
Усі ціни 6 →Konsola Sony Playstation 5 Edition Digital Édition limitée Marvels Spider- | 2 999 zł |
Konsola do gier PlayStation 5 C chassis Digital Edition + Marvel's Spider- | 2 149 zł |
Sony PS5 Digital Edition Console God of War Ragnarök Bundle - White | 3 600 zł |
Playstation 5 Digital God Of War Ragnarok - Bundle 20PS5D62 | 2 999 zł |
Sony PlayStation 5 Digital Edition PS5 God of War GOW Ragnarok Bundle New✈ | 2 160 zł |
Sony PS5 Digital Edition Console God of War Ragnarök Bundle - White | 3 200 zł |
Модификації Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game
Ціни на Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Digital Edition | від 2 099 zł | 20 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game | від 2 149 zł | 6 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset | від 2 000 zł | 4 пропозиції |