Ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim 500Gb (testtesttesttest)
Відео 32Фото 12 |
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb |
|
Індекс Slim у назві описує одну з ключових відмінностей від оригінальної Playstation 4 — більш тонкий і компактний корпус. Але принципової різниці між цією моделлю і попередницею немає. Так, ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim отримала модулі бездротового зв'язку Wi-Fi ac і Bluetooth 4.0, процесор став трохи могутніше, а ось обсяги RAM і продуктивність відеокарти залишилися колишніми — їх, втім, цілком достатньо для FullHD ігор з високою деталізацією.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony PlayStation 4 Slim 500Gb
Усі ціни 15 →Playstation 4 Slim Console - 500GB Nordyk 1018745 | 1 838 zł |
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Konsola SONY PlayStation 4 Slim 500GB F Cha | 949 zł |
KONSOLA SONY PLAYSTATION 4 PS4 SLIM 500GB + 2 PADY | 880 zł |
Sony PlayStation 4 Slim 500GB | 948 zł |
Konsola SONY PlayStation4 PS4 Slim, 500 GB | 1 047 zł |
Коли менше – краще
Sony PlayStation 4 Slim – зменшена в розмірах і, що набагато важливіше, дешевша ($300 проти $400) версія консолі PS4. Порівняно з оригіналом, вона позбулася сенсорних кнопок управління і цифрового аудіовиходу, але обидві ці втрати малозначні.
Особистий лікар
Зате невелике поліпшення отримав комплектний геймпад Sony DualShock 4 New: тепер окремий світлодіод на сенсорній панелі кольором інформує про стан здоров'я головного героя гри.
На заздрість конкурентам
В іншому ж це стара-добра, що вийшла в 2013 році PS4 з усіма її перевагами і недоліками. Головним козирем є ексклюзивні ігри, яких немає ні на комп'ютері, ні на конкуруючій консолі Microsoft. Це, насамперед, слешер Bloodborne, платформер Ratchet & Clank, екшн Uncharted 4: A Thief's End і хоррор Until Dawn. Інша справа, що коштують ці та будь-які інші ігри для PS4 вдвічі дорожче, ніж на ПК. Втім, якщо ви не особливо завзятий геймер, який проходить в середньому три-п'ять великих ігор за рік, придбання і утримання PS4 Slim не сильно вдарить вам по кишені.
- Комплектується ігровою гарнітурою
Модификації Sony PlayStation 4 Slim 500Gb
Ціни на Sony PlayStation 4 Slim 500Gb |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb | від 880 zł | 18 пропозицій | ||
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Game | від 987 zł | 20 пропозицій | ||
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game | від 1 280 zł | 4 пропозиції | ||
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb | від 1 400 zł | 3 пропозиції |