Портативна приставка Razer Edge
Відео 8Фото 14 |
Razer Edge |
|
AMOLED-дисплей із частотою 144Гц. Процесор Qualcomm Snapdragon G3x Gen 1.
У комплекті ігровий планшет Razer Edge та контролери Razer Kishi V2 Pro.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Edge
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Razer Edge WiFi Gaming Handheld Kishi V2 Pro Controller Bundle - EU Packag | 1 585 zł |
Konsola RAZER Edge Wifi + Kontroler Kishi V2 Pro Bundle | 2 249 zł |
Razer Edge Gaming Tablet and Razer Kishi V2 Pro Controller RZ80-04610100-B | 2 174 zł |
Konsola RAZER Edge Wifi + Kontroler Kishi V2 Pro Bundle RZ80-04610100-B3G1 | 1 585 zł |
Razer Edge WiFi + Kishi V2 Pro Bundle - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 1 499 zł |
Razer Edge Kishi V2 Pro Bundle Retro Console Przezroczysty RZ80-04610100-B | 2 497 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →