Przenośny dekoder Razer Edge
Wideo 8Zdjęcia 14 |
Razer Edge |
|
Wyświetlacz AMOLED o częstotliwości 144 Hz. Procesor Qualcomm Snapdragon G3x Gen 1.
Zawiera tablet do gier Razer Edge i kontrolery Razer Kishi V2 Pro.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Edge
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Edge WiFi Gaming Handheld Kishi V2 Pro Controller Bundle - EU Packag | 1 585 zł |
Konsola RAZER Edge Wifi + Kontroler Kishi V2 Pro Bundle | 2 249 zł |
Razer Edge Gaming Tablet and Razer Kishi V2 Pro Controller RZ80-04610100-B | 2 174 zł |
Konsola RAZER Edge Wifi + Kontroler Kishi V2 Pro Bundle RZ80-04610100-B3G1 | 1 585 zł |
Razer Edge WiFi + Kishi V2 Pro Bundle - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 1 499 zł |
Razer Edge Kishi V2 Pro Bundle Retro Console Przezroczysty RZ80-04610100-B | 2 497 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →