Konsola do gier Nintendo Switch (OLED model)
Wideo 38Zdjęcia 13 |
Nintendo Switch (OLED model) 64 GB64 GB gra |
|
Konsola do gier, jak sama nazwa wskazuje, posiada kolorowy ekran OLED o głębokich kolorach. Dzięki zmniejszeniu ramek jego przekątna została zwiększona do 7 cali, a rozdzielczość to 1280x720 pikseli. Model pozwala na zabawę w trzech trybach: przenośnym, stołowym, z wykorzystaniem szerokiej regulowanej podpórki i ustawieniem konsoli na podłodze lub na stole pod żądanym kątem, lub na dużym ekranie poprzez podłączenie konsoli do telewizora.
Dołączona stacja dokująca ma dwa porty USB, złącze HDMI do podłączenia do telewizora i nowy port LAN do stabilnej gry online na telewizorze, podczas gdy dwa kontrolery Joy-Con, które są wyposażone w wibracje HD i kamerę ruchu na podczerwień, można rozłączony w dowolnym momencie, aby grać z przyjacielem. Ponadto Nintendo Switch (model OLED) ma wbudowane głośniki z ulepszonym dźwiękiem i zwiększoną pojemnością do 64 GB.
Aby pobrać jeszcze więcej gier, istnieje możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą karty microSD. Gniazdo audio 3,5 mm służy do podłączenia słuchawek, mikrofonu i zestawu słuchawkowego. Za autonomię odpowiada akumulator o pojemności 4310 mAh, którego jedno ładowanie wystarczy na 9 godzin pracy. Ale ten czas zależy bezpośrednio od gier: na przykład, jeśli grasz w The Legend of Zelda: Breath of the Wild, bateria wytrzyma około 5,5 godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nintendo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nintendo.
Kup Nintendo Switch (OLED model)
Wszystkie ceny 129 →Nintendo Switch Console model OLED Mario Red Edition UK przełącznik 045496 | 2 631 zł |
Konsola do gier Nintendo Switch OLED biała (045496453435) | 1 455 zł |
NINTENDO Konsola NINTENDO Switch OLED Model Biały | 1 489 zł |
Nintendo Switch OLED Mario Red Edition (Limited Edition) | 1 999 zł |
Konsola NINTENDO Switch Oled Czerwono-niebieska | 1 499 zł |
Modyfikacje Nintendo Switch (OLED model)
Ceny na Nintendo Switch (OLED model) |
---|---|---|---|---|
Nintendo Switch (OLED model) | od 880 zł | 132 oferty | ||
Nintendo Switch (OLED model) + Game | od 714 zł | 47 oferty |