Konsola do gier Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition (1000040660)
Wideo 12Zdjęcia 3 |
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition |
|
Mniejsza wersja konsoli PlayStation 5 Digital Edition z możliwością montażu napędu dyskowego (do nabycia osobno) i nieco zwiększoną pamięcią (1 TB zamiast 825 GB).
Zestaw nie zawiera stojaka do pionowego montażu konsoli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Konsola do gier Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition (0711719577478\071 | 2 099 zł |
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Konsola SONY PlayStation 5 Slim Digital Edi | 2 099 zł |
SONY PlayStation 5 Slim Digital 1000040668 | 2 019 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital Slim | 2 199 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital Slim | 2 199 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition
Ceny na Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition | od 1 800 zł | 19 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad | od 2 398 zł | 11 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Headset | od 2 498 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →