Konsola do gier Sony PlayStation 5 Digital Edition
Wideo 38 |
Sony PlayStation 5 Digital Edition |
|
Wersja bez napędu piątej generacji hitowej konsoli Sony, naładowana do granic, by zapewnić wygodną rozgrywkę w 4K z szybkością klatek do 120 kl./s. W tym celu konsola została uzbrojona w potężne „nadzienie” sprzętowe składające się z hybrydowego 8-rdzeniowego 16-wątkowego procesora AMD Ryzen Zen 2, rdzenia graficznego opartego na AMD Radeon RDNA 2 o wydajności ponad 10 teraflopów (zmienna do 2,23 GHz) i dysk SSD PCIe 4.0 NVMe 825 GB.
W zanadrzu Sony PlayStation 5 Digital Edition ma 16 GB pamięci RAM. Konsola do gier została zaprojektowana w futurystycznej czarno-białej kolorystyce z niebieskim podświetleniem LED. Dopasowane do jej wyglądu są również markowe akcesoria: gamepad, słuchawki, pilot, podwójny aparat i stacja dokująca. Konsola chętniej się „parkuje” w pionie i posiada interfejsy do podłączenia HDMI, USB 3.2 gen 1 (1 szt.), USB 3.2 gen 2 (2 szt.), LAN, Wi-Fi 6 (802.11ax ), Bluetooth. Ponadto producent zaanonsował wsteczną kompatybilność z grami PS4.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony PlayStation 5 Digital Edition
Wszystkie ceny 22 →Sony PlayStation 5 - Digital Edition 191088 | 2 699 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital | 2 150 zł |
Konsola Sony PS5 Digital Edition 825 GB | 2 599 zł |
Sony PlayStation 5 Digital Edition (PS5) | 2 099 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital | 2 150 zł |
Modyfikacje Sony PlayStation 5 Digital Edition
Ceny na Sony PlayStation 5 Digital Edition |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Digital Edition | od 2 099 zł | 23 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Gamepad | od 2 950 zł | 2 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Gamepad + Game | od 3 000 zł | 3 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game | od 2 160 zł | 6 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset | od 2 000 zł | 6 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset + Game | od 3 000 zł | 3 oferty |