Konsola do gier Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad
Wideo 12Zdjęcia 3 |
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad |
|
Mniejsza wersja konsoli PlayStation 5 Digital Edition z możliwością montażu napędu dyskowego (do nabycia osobno) i nieco zwiększoną pamięcią (1 TB zamiast 825 GB).
Zestaw nie zawiera stojaka do pionowego montażu konsoli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (czerwony) | 2 428 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (sterling s | 2 448 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (kobaltowy | 2 428 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (szary kamu | 2 428 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TB + dodatkowy pad (biały) | 2 398 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad
Ceny na Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition | od 1 800 zł | 19 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad | od 2 398 zł | 10 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Headset | od 2 498 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →