Kierownica Logitech G923 Trueforce
Wideo 22Zdjęcia 11 |
Logitech G923 Trueforce |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G923 Trueforce
Wszystkie ceny 36 →Logitech G G923 Racing Wheel And Pedals For Ps4 And Pc Prawdziwe Ściganie | 1 299 zł |
Logitech G923 Racing Kierownica i pedały do PS4 i PC (941-000149) | 1 336 zł |
LOGITECH Kierownica LOGITECH G923 PS5/PS4/PC 941-000149 Czarno-niebieski | 1 349 zł |
Logitech G923 PS4/PS5/PC KG-K-LOG-043 | 1 299 zł |
Kierownica LOGITECH G923 | 1 299 zł |
Logitech G923 Trueforce to wszechstronna kierownica gamingowa do wirtualnych sportów motorowych. Model nadaje się do wykorzystania z komputerami stacjonarnymi, konsolami do gier Microsoft Xbox oraz konsolami Sony PlayStation.
Sprzężenie zwrotne Trueforce
Najważniejszym elementem kierownicy jest wprowadzenie technologii sprzężenia zwrotnego Trueforce. Łączy się ona bezpośrednio z silnikami gry i pozwala graczom lepiej wyczuć ryk silnika, przyczepność opon, ukształtowanie terenu i reakcje układu kierowniczego podczas manewrowania. Truforce zapewnia realistyczne wrażenia z jazdy, jednak jest obsługiwany przez niewielką liczbę gier. Wśród nich - Assetto Corsa Competitzione, Gran Turismo Sport itp.
Progresja hamowania
Drugą ważną innowacją modelu jest wyczuwalna progresja hamowania. Sprężyna odpowiedniego pedału z progresywnym oporem zwiększa kontrolę nad procesem hamowania. Ogólnie rzecz biorąc, zespół pedałów kierownicy składa się ze sprzęgła, hamulca i przyspieszenia.
Programowalne podwójne sprzęgło
Kierownica ma 14 przycisków do wygodnego sterowania funkcjami gier, łopatki do zmiany biegów oraz wbudowany okrągły selektor. W dodatkowych zaletach modelu dodano funkcję programowalnego podwójnego sprzęgła, które zapewnia maksymalną przyczepność i minimalny poślizg kół. Logitech G923 Trueforce spodoba się wielu zwolennikom gatunku wyścigów komputerowych, choć trzeba będzie zapłacić za niego kilkaset dolarów.